2842 Torrey Pines Rd - Map & Public Records - SDLookup.com

2842 Torrey Pines Rd

La Jolla, CA 92037
Parcel Number:
3463401107

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/05/2026 $1,400,000 2y 1m 40% 17%
03/26/2024 $1,000,000 9y 10m 47% 4%
05/02/2014 $679,000 19y 8m 161% 5%
08/30/1994 $260,000 n/a -    -   
Additional Resources