4504 Morro Bay St - Map & Public Records - SDLookup.com

4504 Morro Bay St

Oceanside, CA 92057
Parcel Number:
1576313200

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/14/2022 $820,000 13y 5m 110% 6%
05/26/2009 $390,000 23y 5m 225% 5%
12/20/1985 $120,000 n/a -    -   
Additional Resources