2398 Back Nine St - Map & Public Records - SDLookup.com

2398 Back Nine St

Oceanside, CA 92056
Parcel Number:
1656511300

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/07/2010 $545,000 4y 3m -16% -4%
12/09/2005 $650,000 17y 10m 282% 8%
01/15/1988 $169,990 n/a -    -   
Additional Resources