1783 Calle Del Arroyo - Map & Public Records - SDLookup.com

1783 Calle Del Arroyo

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215701407

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/05/2025 $793,000 3y 10m 9% 2%
12/17/2021 $725,000 8y 5m 127% 10%
06/27/2013 $320,000 9y -15% -2%
06/02/2004 $375,000 n/a -    -   
Additional Resources