12047 Alta Carmel Ct #189 - Map & Public Records - SDLookup.com

12047 Alta Carmel Ct #189

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
3130211937
Property is For Sale
List Price:
$600,000   
View Full Listing:
MLS-260009564

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/26/2007 $300,000 1y 2m -15% -12%
01/27/2006 $350,900 n/a -    -   
Additional Resources