2802 Canon St - Map & Public Records - SDLookup.com

2802 Canon St

San Diego, CA 92106
Parcel Number:
5313610500

Address Price
@Yacht Club Condominiums #219 $449,000   
@Yacht Club Condominiums #233 $425,000   
@Yacht Club Condominiums #122 $339,000   
@Yacht Club Condominiums #103 $411,000   
@Yacht Club Condominiums #225 $140,000   
@965 Rosecrans St $2,200,000   
@3130 Avenida De Portugal #304 $1,124,000
@3235 Harbor View Dr $4,295,000   
@3226 Lucinda St $2,850,000   
@3296 Talbot $1,850,000   
@1108 Akron St $2,249,000   
@3011 Rogers St $2,450,000   
@2909 Keats St #4 $680,000   
@3541 Carleton St $3,799,000   
@2830 Noren Pl $3,850,000   
Nearby Properties
Tax Assessment
Land Value:
$125,601
Improvement Value:
$8,945
Net Value:
$134,546
Est Property Tax:
$1,682