5929 Bertro Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

5929 Bertro Dr

La Mesa, CA 91942
Parcel Number:
6740902500

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/19/2006 $541,000 7y 155% 14%
03/31/1999 $212,500 9y 17% 2%
03/30/1990 $181,000 2y 9m 81% 24%
07/01/1987 $100,000 n/a -    -   
Additional Resources