7284 Shoreline Dr #111 - Map & Public Records - SDLookup.com

7284 Shoreline Dr #111

San Diego, CA 92122
Parcel Number:
3452210209

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/08/2002 $317,000 6y 6m 62% 8%
12/15/1995 $195,500 5y 11m -7% -1%
01/05/1990 $209,325 n/a -    -   
Additional Resources