745 Copper Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

745 Copper Dr

Vista, CA 92083
Parcel Number:
1640811000

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/26/2023 $600,000 31y 2m 380% 5%
04/10/1992 $125,000 n/a -    -   
Additional Resources