4612-14 Saratoga Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

4612-14 Saratoga Ave

San Diego, CA 92107
Parcel Number:
4485211400

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/10/1998 $360,000 6y 2m -13% -2%
06/23/1992 $411,500 n/a -    -   
Additional Resources