1629 Sonata Ln - Map & Public Records - SDLookup.com

1629 Sonata Ln

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215003011

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/30/1992 $77,000 7y 2m 10% 1%
08/13/1985 $70,000 n/a -    -   
Additional Resources