4002 Moratalla Terrace - Map & Public Records - SDLookup.com

4002 Moratalla Terrace

San Diego, CA 92130
Parcel Number:
3071711200

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/31/2012 $541,500 12y 1m 39% 3%
11/22/2000 $389,000 11y 11m 52% 4%
12/06/1988 $256,000 3y 4m 83% 20%
07/25/1985 $139,900 n/a -    -   
Additional Resources