300 Filbert St #2 - Map & Public Records - SDLookup.com

300 Filbert St #2

El Cajon, CA 92020
Parcel Number:
4882430402

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/05/2016 $235,000 9y 10m -24% -3%
06/12/2006 $308,000 1y -4% -4%
05/31/2005 $320,500 n/a -    -   
Additional Resources