5453 La Jolla Blvd - Map & Public Records - SDLookup.com

5453 La Jolla Blvd

La Jolla, CA 92037
Parcel Number:
3576110413

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/01/2003 $495,000 11m 23% 24%
04/19/2002 $402,500 6y 93% 12%
04/12/1996 $208,060 3y 6m -41% -14%
09/29/1992 $350,000 n/a -    -   
Additional Resources