981 N Vulcan Ave #5 - Map & Public Records - SDLookup.com

981 N Vulcan Ave #5

Encinitas, CA 92024
Parcel Number:
2543245905

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/18/2002 $280,000 6y 4m 250% 22%
01/23/1996 $80,000 9y 8m 0% 0%
05/13/1986 $80,000 n/a -    -   
Additional Resources