6947 Lalley Ln - Map & Public Records - SDLookup.com

6947 Lalley Ln

San Diego, CA 92119
Parcel Number:
4576700700

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/17/2016 $612,500 5y 39% 7%
07/27/2011 $440,000 5y 2m -30% -7%
04/28/2006 $632,000 2y 8m 32% 11%
08/14/2003 $480,000 2y 4m 48% 18%
04/02/2001 $325,000 8y 5m 74% 7%
10/14/1992 $187,000 n/a -    -   
Additional Resources