455 Lincoln Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

455 Lincoln Ave

El Cajon, CA 92020
Parcel Number:
4882618110

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/14/1990 $80,500 5y 3m 28% 5%
08/07/1985 $62,890 n/a -    -   
Additional Resources