4587 Big Sur St - Map & Public Records - SDLookup.com

4587 Big Sur St

Oceanside, CA 92057
Parcel Number:
1576321300

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/29/2010 $309,000 6y -26% -5%
03/08/2004 $415,000 18y 6m 235% 7%
08/29/1985 $124,000 n/a -    -   
Additional Resources