924-28 26th St - Map & Public Records - SDLookup.com

924-28 26th St

San Diego, CA 92102
General Info
Area:
Golden Hill Real Estate
Zoning:
Multiple Residential
Use:
Mutliple 2 to 4 Units or 2 Houses
Parcel Number:
5344020500

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/12/2000 $255,000 4y 6m 163% 24%
11/21/1995 $97,000 5y 6m -43% -10%
05/22/1990 $170,000 n/a -    -   
Additional Resources