1209 Hueneme St #5 - Map & Public Records - SDLookup.com

1209 Hueneme St #5

San Diego, CA 92110
Parcel Number:
4364230505

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/30/2026 $605,000 1y 7m -2% -1%
08/09/2024 $620,000 3y 5m 38% 10%
02/19/2021 $450,000 2y 11m 18% 6%
02/26/2018 $382,500 6y 7m 113% 12%
07/27/2011 $179,900 16y 112% 5%
06/29/1995 $85,000 2y 5m -6% -2%
12/31/1992 $90,000 n/a -    -   
Additional Resources