3550 Lebon Dr #6205 - Map & Public Records - SDLookup.com

3550 Lebon Dr #6205

San Diego, CA 92122
Parcel Number:
3451903134

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/17/2014 $225,000 2y 10m 45% 14%
11/21/2011 $155,000 5y 11m -47% -10%
12/09/2005 $292,000 n/a -    -   
Additional Resources