4310 54th St #110 - Map & Public Records - SDLookup.com

4310 54th St #110

San Diego, CA 92115
Parcel Number:
4720412607

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/29/1998 $15,000 11y 1m -64% -9%
04/29/1987 $41,500 n/a -    -   
Additional Resources