785 Granite Hills Ct - Map & Public Records - SDLookup.com

785 Granite Hills Ct

El Cajon, CA 92019
Parcel Number:
5140215300

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/28/1996 $151,400 6y 2m -10% -2%
04/10/1990 $168,000 1y 6m 35% 21%
09/20/1988 $124,900 n/a -    -   
Additional Resources