4061 Moratalla Terrace - Map & Public Records - SDLookup.com

4061 Moratalla Terrace

San Diego, CA 92130
Parcel Number:
3071713700

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/21/1993 $220,000 2y 9m -15% -6%
07/20/1990 $260,000 1y 3m 10% 8%
04/14/1989 $236,500 3y 7m 80% 18%
08/30/1985 $131,261 n/a -    -   
Additional Resources