3078 Broadway #215 - Map & Public Records - SDLookup.com

3078 Broadway #215

San Diego, CA 92102
Parcel Number:
5395423133

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/21/2016 $289,000 11y 4m -2% 0%
12/21/2004 $295,000 2y 4m 64% 23%
08/19/2002 $180,000 8y 126% 11%
08/15/1994 $79,500 n/a -    -   
Additional Resources