12466 San Bruno Cove - Map & Public Records - SDLookup.com

12466 San Bruno Cove

San Diego, CA 92130
Parcel Number:
3071610800

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/27/2004 $636,000 2y 10m 48% 15%
04/12/2001 $430,000 5y 3m 80% 12%
12/29/1995 $239,000 4y 9m -14% -3%
03/29/1991 $278,100 2y 3% 1%
03/10/1989 $270,000 1y 5m 24% 16%
10/09/1987 $217,900 2y 39% 18%
09/26/1985 $156,800 n/a -    -   
Additional Resources