3550 Lebon Dr #6402 - Map & Public Records - SDLookup.com

3550 Lebon Dr #6402

San Diego, CA 92122
Parcel Number:
3451903202

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/07/2010 $309,000 5y -37% -9%
09/08/2005 $491,000 n/a -    -   
Additional Resources