4627 Kensington Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

4627 Kensington Dr

San Diego, CA 92116
Parcel Number:
4406621000

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/18/2009 $760,000 2y 10m -11% -4%
08/16/2006 $850,000 2m 750% 880,207%
05/22/2006 $100,000 2m -83% -100%
03/08/2006 $579,000 n/a -    -