5055 Collwood Blvd #319 - Map & Public Records - SDLookup.com

5055 Collwood Blvd #319

San Diego, CA 92115
Parcel Number:
4668203250

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/13/2025 $419,000 15y 8m 303% 9%
01/29/2010 $104,000 3y 2m -60% -25%
11/22/2006 $257,340 n/a -    -   
Additional Resources