965 Lake Ridge Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

965 Lake Ridge Dr

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2216120400

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/23/2009 $270,965 3y 2m -50% -20%
01/18/2006 $540,000 7y 4m 257% 19%
09/11/1998 $151,350 12y 1m 21% 2%
07/25/1986 $125,000 n/a -    -   
Additional Resources