194 H St - Map & Public Records - SDLookup.com

194 H St

Chula Vista, CA 91910
Parcel Number:
5693301300

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/29/2013 $419,900 2m 64% 644%
05/31/2013 $256,000 16y 7m 43% 2%
10/15/1996 $179,000 10m -2% -2%
12/15/1995 $182,000 n/a -    -   
Additional Resources