1835 Geneva Cir - Map & Public Records - SDLookup.com

1835 Geneva Cir

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2216132800

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/23/2011 $370,000 4y 2m -38% -11%
12/08/2006 $595,000 4y 61% 13%
12/04/2002 $370,000 n/a -    -   
Additional Resources