5895 Friars Rd #5212 - Map & Public Records - SDLookup.com

5895 Friars Rd #5212

San Diego, CA 92110
Parcel Number:
4366112829

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/29/2017 $421,000 1y 3m -4% -3%
09/13/2016 $440,000 16y 1m 96% 4%
07/27/2000 $225,000 8y 7m 61% 6%
12/27/1991 $140,000 2y 5m -3% -1%
07/17/1989 $144,900 n/a -    -   
Additional Resources