12144 Callado Rd - Map & Public Records - SDLookup.com

12144 Callado Rd

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
2746030600

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/21/2014 $500,000 22y 7m 150% 4%
07/26/1991 $200,000 n/a -    -   
Additional Resources