905 Lake Ridge Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

905 Lake Ridge Dr

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2216110500

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/03/2017 $625,000 2y 23% 11%
04/02/2015 $508,000 3y 11m 32% 7%
05/04/2011 $385,000 12y 7m 57% 4%
09/21/1998 $245,000 8y 11m 12% 1%
10/23/1989 $219,000 4y 7m 109% 17%
03/22/1985 $105,000 3m -2% -7%
12/18/1984 $107,000 6m 4% 7%
05/30/1984 $102,900 n/a -    -   
Additional Resources