3985 Wabaska Dr #12 - Map & Public Records - SDLookup.com

3985 Wabaska Dr #12

San Diego, CA 92107
Parcel Number:
4493902912

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/27/2004 $365,000 5y 197% 24%
02/25/1999 $122,900 1y 8m 25% 14%
06/06/1997 $97,950 2m -4% -19%
03/26/1997 $102,000 4y 8m -13% -3%
07/20/1992 $117,500 n/a -    -   
Additional Resources