3135 Walden Gln - Map & Public Records - SDLookup.com

3135 Walden Gln

Escondido, CA 92027
Parcel Number:
2412912200

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/29/2011 $515,000 4y 9m -38% -9%
07/20/2006 $827,702 n/a -    -   
Additional Resources