6350 Genesee Ave #305 - Map & Public Records - SDLookup.com

6350 Genesee Ave #305

San Diego, CA 92122
Parcel Number:
3481113449

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/01/2012 $110,000 13y 11m 62% 4%
11/18/1998 $68,000 12y 6m 16% 1%
05/08/1986 $58,500 6m -3% -5%
11/01/1985 $60,000 n/a -    -   
Additional Resources