3550 Lebon Dr #6319 - Map & Public Records - SDLookup.com

3550 Lebon Dr #6319

San Diego, CA 92122
Parcel Number:
3451903178

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/27/2026 $685,000 16y 8m 152% 6%
08/21/2009 $272,250 3y 2m -33% -12%
06/13/2006 $404,000 n/a -    -   
Additional Resources