3456 Castle Glen Dr #154 - Map & Public Records - SDLookup.com

3456 Castle Glen Dr #154

San Diego, CA 92123
Parcel Number:
4212302402

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/02/2025 $460,000 9y 12m 116% 8%
09/03/2015 $213,000 11y 4m -12% -1%
04/09/2004 $240,900 n/a -    -   
Additional Resources