4222 Orchard Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

4222 Orchard Ave

San Diego, CA 92107
Parcel Number:
5301431600

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/30/1993 $251,500 4y 8m 5% 1%
10/19/1988 $240,000 2y 7m 92% 28%
03/11/1986 $125,000 n/a -    -   
Additional Resources