762-68 Laguna Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

762-68 Laguna Dr

Carlsbad, CA 92008
General Info
Area:
Carlsbad Real Estate
Zoning:
Restricted Multiple
Use:
Mutliple 2 to 4 Units or 2 Houses
Parcel Number:
1551701800

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/13/1998 $175,000 8y 7m -27% -4%
05/23/1989 $240,000 1y 6m 73% 43%
11/17/1987 $139,000 n/a -    -   
Additional Resources