4230 Montalvo St #3 - Map & Public Records - SDLookup.com

4230 Montalvo St #3

San Diego, CA 92107
Parcel Number:
4498650703

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/09/2012 $133,000 6y 10m -58% -12%
12/29/2005 $314,000 n/a -    -   
Additional Resources