5653 Campanile Way - Map & Public Records - SDLookup.com

5653 Campanile Way

San Diego, CA 92115
Parcel Number:
4668701600

Address Price
@5556 Baja Dr $1,099,000   
@5545 Baja Dr $919,000   
@5410 Baja Dr $1,400,000   
@5882 Adams Ave $1,190,000   
@4711 Austin $1,050,000   
@Rivabella #4 $499,000   
@6206 Pontiac $2,170,000   
@Aspen Conominiums #105 $475,000   
@Aspen Conominiums #113 $499,999   
@Collwood Townhomes #19 $399,999   
@Aspen Conominiums #116 $485,000   
@Collwood Townhomes #55 $375,000   
@Collwood Townhomes #42 $515,000   
@Courtyard At College #20 $350,000   
@Carraige House #115 $424,900   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
5603 Campanile Way n/a n/a
5613 Campanile Way 12/13/2010 $335,000
5623 Campanile Way 6/10/2013 $470,000
5633 Campanile Way 6/28/2001 $254,150
5643 Campanile Way n/a n/a
5663 Campanile Way 2/27/2025 $1,050,000
5673 Campanile Way 5/16/2006 $559,000
5683 Campanile Way 8/18/2016 $535,000
5701 Campanile Way n/a n/a
5713 Campanile Way 8/10/2018 $575,000
Tax Assessment
Land Value:
$20,611
Improvement Value:
$49,352
Net Value:
$69,963
Est Property Tax:
$875