4511 Glenview Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

4511 Glenview Dr

Oceanside, CA 92057
Parcel Number:
1577926300

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/16/2000 $250,000 2y 1m 32% 14%
08/28/1998 $188,920 9y 1m -6% -1%
07/10/1989 $200,421 n/a -    -   
Additional Resources