13046 Beechtree St - Map & Public Records - SDLookup.com

13046 Beechtree St

Lakeside, CA 92040
Parcel Number:
3952704500

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/25/1996 $152,900 1y 5m 17% 12%
05/16/1995 $130,500 5y 4m -14% -3%
12/29/1989 $152,000 5y 5m 79% 11%
07/18/1984 $85,000 n/a -    -   
Additional Resources