12376 Carmel Country Rd #308 - Map & Public Records - SDLookup.com

12376 Carmel Country Rd #308

San Diego, CA 92130
Parcel Number:
3070223868

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/11/2014 $435,000 8y 6m -8% -1%
11/18/2005 $472,049 n/a -    -   
Additional Resources