4675 Ohio St #9 - Map & Public Records - SDLookup.com

4675 Ohio St #9

San Diego, CA 92116
Parcel Number:
4460220409

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/11/2011 $235,000 5y 5m -39% -9%
02/27/2006 $384,500 n/a -    -