10675 Scripps Poway Py - Map & Public Records - SDLookup.com

10675 Scripps Poway Py

San Diego, CA 92131
Parcel Number:
3194603500

Address Price
@10964 Caminito Arcada $1,249,000   
@10910 Ivy Hill #4 $819,000   
@10992 Ivy Hill #3 $779,000   
Tax Assessment
Land Value:
$4,588,750
Improvement Value:
$4,036,352
Net Value:
$8,625,102
Est Property Tax:
$107,814