4064 Laverne Pl - Map & Public Records - SDLookup.com

4064 Laverne Pl

San Diego, CA 92104
Parcel Number:
4473820700

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/17/2020 $511,000 9y 5m 411% 19%
03/29/2011 $100,000 n/a -    -   
Additional Resources